BANYOLARDA MODERN ÇİZGİLER

Ülkemizde neredeyse tüm sektörlerin lokomotifi haline gelen inşaat sektörü büyümesini 2017’de de sürdürdü. 2016 yılının tüm bölümlerinde ekonomik alandaki genel büyümenin üstüne bir çizgi yakalayan inşaat sektörü bu başarısını 2017 ve 2018 yılına da taşıdı. İnşaat sektörünün büyümesi banyo sektörüne de yansıdı. Banyo mobilyası fabrikaları üretim bantlarını genişletirken ürün kataloglarına yenilerini ekledi.


Banyo mobilyası sektöründe fark yaratan yeni tasarımlar ve hayatı kolaylaştıran konseptler ortaya çıkmaya başladı. Çağımız modasının çizgilerini de içinde barındıran banyo tasarımları ve banyo konseptleri muhteşem banyo dekorlarını oluşturmaya başladı. Banyo dolapları ve banyo aynaları da modanın çizgileriyle son yıllarda adeta yeniden şekillendi. 


Banyo denilince değişmeyen tek şey değişimin ta kendisi oluyor. Bunun bilincinde olan banyo mobilyası firmaları şık, hayatı kolaylaştıran, dayanıklı ve garantili ürünlerine yeni modeller eklemeye devam ediyor. Ayrıca bu firmalar müşterilerinin isteklerine ve ihtiyaçlarına da kulak vererek geleceğin banyolarına imza atıyorlar.

PAYLAŞ