Lineart Pandemiyi Yeni Yatırımlarla Aşacak. - LINE ART Banyo Mobilyaları, Dolapları İmalatçı ve Üretici Firması.

Lineart Pandemiyi Yeni Yatırımlarla Aşacak.

HABERLER

İçinde bulunduğumuz 2020 yılının yarısını ve halen devam etmekte olan Covid-19 virüsüyle mücadeleyle geçiriyoruz. Bu dönemde kısmi olarak sektörde bir daralma yaşansa da biriken taleplerden dolayı sektör kendini kısa sürede toparlamayı başarabildi.

2021 yılında faaliyete geçebilir
Türkiye’nin her bölgesinde olabilmek ve tüm taleplere cevap verebilmek adına 2021 yılı için yeni bir yatırıma daha imza atan LineART Banyo ise 12.000 metrekare kapalı olmak üzere toplam 17.000 metrekarelik yeni bir fabrika inşaatının hafriyat çalışmalarında sona geldi. Bu yatırımı 2021 ortasına yetiştirmeyi hedefleyen marka, tesisi aynı yıl içerisinde faaliyete geçirmeyi planlıyor.
LineART bu yatırımı ile mevcut kapasitesinin iki katına çıkıp gelen talepleri en kısa sürede karşılama hedefini gerçekleştirecek. Bununla beraber gerekli olan sistem ve lojistik yatırımlarının da eşzamanlı olarak yeni tesise entegre ederek müşteri memnuniyetini yukarılara taşımayı amaçlıyor.

Gidilecek çok yer ve yapılacak çok iş var
Kapasite artışını hem iç hem de dış pazarda artan ve halen devam eden talepleri karşılamak için kullanan LineART Banyo, şu anda Batı Karadeniz, Marmara ve iç Anadolu bölgelerinde faaliyet gösteriyor ve gidilecek çok yer ve yapılacak daha çok işin olduğunu kaydediyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş :
"