LineArt Sınırları Aşmaya Devam Ediyor

1980 yılında faaliyetlerine seramik ve banyo ürünlerinin perakende satışı ile başlayan Ilgın Yapı, sektöründe fark yaratmaya devam ediyor. Bugüne dek birçok ülkeye ihracat gerçekleştiren firma son olarak üretimini gerçekleştirdiği LineArt marka avangard ve lüks sınıf banyo mobilyalarını Cezayir’e ihraç etti.


2007 yılında Batı Karadeniz bölgesinde toptan dağıtım ağını başlatan ve kısa sürede bölgesinde etkin hale gelen Ilgın Yapı, LineArt marksı ile üretimini gerçekleştirdiği banyo mobilyalarında birinci sınıf ham maddeleri, titiz ve  özenli işçilikle buluşturarak sektörde fark yaratmayı sürdürüyor.


2015 yılından beri 5.000 m²’si açık ve 5.000 m²’si kapalı olan modern makine parkuruna sahip fabrikada, Hayalleri süsleyen ve her zevke hitap edebilen sıra dışı tasarımlarıyla kaliteli ve dayanıklı modern banyo mobilyası üretimi gerçekleştiren LineArt Banyo Mobilyaları, ülke sınırları dışında da söz sahibi olarak bölgeye ve ülkeye katma değer katan firmalar arasında yerini alıyor. 


LineArt Banyo Mobilyaları yurt dışındaki birçok ülkeden talep görürken son ihracat ise Cezayir’e sağlandı.


Ilgın Yapı bünyesinde üretimi gerçekleştirilen LineArt Banyo Mobilyaları sektörün aranan ve en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alıyor.  Yurtdışından gelen taleplere de cevap veren LineArt Banyo Mobilyaları bölge ve ülke ekonomisine sağladığı katkının haklı gururunu yaşıyor.