Lineart Unıcera Fuarında

Türkiye’nin en büyük ihtisas fuarı İstanbul-Seramik Banyo Mutfak Fuarı (UNICERA), 27 Şubat - 3 Mart 2018 tarihlerinde CNR EXPO Yeşilköy’de düzenlenecek. Fuara 130 ülkeden ziyaretçi bekleniyor.
LineArt Banyo Mobilyaları 2018 koleksiyonunu bu fuarda katılımcıların beğenisine sunacak.
(FUAR ALANIMIZ : HALL-8 / STAND B-14)
LineArt Banyo Mobilyaları, Modern makina parkuru ve özel tasarımları ile UNICERA'da boy gösterecek. Genişletilmiş ve daha da şık hale getirilen ürün grupları ziyaretçiler, perakende sektörünü temsilcileri ve sektörün uzmanları için sergilenecek.
LineArt UNICERA Fuarında, 2018 koleksiyonunda yer alan;
Guita, Pera, Bruno, Rita, Fiona, Carmen, Golf, Kupa, Icon, Efes, Party, Enjoy, Düden, Mors, Story, Vayoge, Asos, Delta, Strip  gibi göz alıcı ve her tarza hitap edebilecek olan banyo mobilyası ve banyo dolap modellerini sergileyecek olup, tüm diğer model ve seçenekleri de özenle hazırlanan katalog ve görsellerden tanıtacaktır.
Türkiye ve Dünyadaki son banyo modası ve trendlerine göre hazırlanan 2018 koleksiyonumuzun, UNICERA fuarında yoğun ilgi ve beğeni göreceğini düşünüyoruz. Tüm sektör uzmanlarını ve ziyaretçilerimizi fuar standımızda ağırlamak dileği ile, LineArt Banyo Mobilyaları.
SİZLERİ, HALL-8 / STAND B-14 FUAR ALANINDA BEKLİYOR OLACAĞIZ.
 
####################################
FUAR İÇİN ÜCRETSİZ DAVETİYE LİNKİ AŞAĞIDADIR.
ÜCRETSİZ DAVETİYE PROMOSYON KODU : UNICAL5305