HAKKIMIZDA

Firmamız ticari hayatına 1980 yılında inşaat malzemeleri alım satımı yaparak başlamıştır. Zaman içinde ürün çeşitliliğini ve teşhirli mağaza alanını ve sayısını artırarak daima işine yatırım yapan bir firma olmuştur. 2007 yılında Batı Karadeniz bölgesinde toplam dağıtım ağını başlatmış olup, kısa sürede bölgesinde etkin hale gelmiştir.
 
 
2013 yılında CabinART markası adı altında Duşakabin üretimine başlamış olup, markayı bünyemize katmanın sevinç ye mutluluğunu yaşamaktayız. Ve yine 2015 yılında Banyo mobilyaları üretimi için Fabrika inşaatına başlanmış olup 9 ay gibi kısa bir sürede 5.000 m² açık 5.000 m² si kapalı olmak üzere fabrika inşaatı tamamlanmış ve modern makine parkuru, lake boya hattı ile beraber üretimimize LineART markası adı altında başlamanın ve bölgemize ve ülkemize katma değer katmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
 
Bu web sitemizde sizler için hazırladığımız koleksiyonları beğeninize sunar, günlük ihtiyaçlarınızın ve gereksinimlerinizin karşılanacağı modelleri oluşturduğumuza inanıyoruz. Ürünlerimizde  kullandığımız birinci sınıf ham maddeleri, titiz ve  özenli işçilikle ve tasarimlarımızla birleştirip; kaliteli ve dayanıklı modern banyo mobilyası üretmek için tüm enerjimizle çalışıyoruz. Bizler LineART Banyo olarak; her zaman en iyisini ve en kalitelisini üretmeye çalışacağımıza söz veriyoruz. Bizim enerjimizi sizlerin enerjinizle birleştirmek için sabırsızlanıyoruz.
 
Hep birlikte kazanmak ve hep birlikte olmak dileklerimizle,
Yaşar ILGiN
LİneART Banyo Mobilyaları